'לגו פארק חולון' פועל בחודשי יולי אוגוסט

LEGO PARK 2018

מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

לא לילדים בלבד: המשחק האהוב בעולם מציג את האטרקציה של הקיץ

 

LEGO PARK 2018
לראשונה: בונים את עיר העתיד מבית

המותג Lego City

 

אירוע הקיץ הגדול בשיתוף חברת LEGO העולמית יתמקד לראשונה בנושא עיר העתיד של המותגLEGO City
'לגו פארק חולון' פועל בחודשי יולי אוגוסט וכולל מתחם פארק ענק שם בנויה העיר הישראלית העתידנית והמתקדמת העשויה כולה מ-3 מיליון קוביות לגו,
כשבמרכז הפארק מתנוססת האטרקציה הבולטת והעוצמתית ביותר "מגדל החלומות" – לראשונה בישראל!

 

העתיד על פי לגו: החופש הגדול בשיאו ועמו האטרקציה של הקיץ 'לגו פארק חולון' המציעה חוויה חדשה מבית חברת לגו העולמית והמותג Lego City , הקטגוריה הגדולה ביותר בתחום הלגו, כשהשנה "בונים את עיר העתיד". בהיכל טוטו חולון המקורה והממוזג, הוקם מתחם פארק ענק על פני 3000 מ"ר שפועל בחודשי יולי-אוגוסט, שם נבנתה העיר הישראלית העתידנית והמתקדמת העשויה כולה מ-3 מיליון קוביות לגו וכוללת: מגדל החלומות, גורדי שחקים בעיצוב חדשני, כבישים, מדרכות, שילוט רחוב, בתי קפה, מסעדות, תחנות כיבוי, משטרה ועוד.

המבקרים בפארק, ילדים, בני נוער וגם מבוגרים שלא איבדו את הילד הפנימי שבהם, יצאו למסע מרתק לעבר העתיד בעזרת התנסויות מרגשות, יצירתיות וצבעוניות על טהרת הלגו כמובן.

 

בפארק העצום ייערכו פעילויות מגוונות, גם הן ברוח הנושא המרכזי 'בונים את עיר העתיד', עם שלל אטרקציות כמו: גלגל ענק, רכבת, קרוסלה, בנג׳י, אזור לגו מרכזי עם משחקייה, אזור בנייה של ילדים, טירה קסומה, מתחם יצירה, פלייסטיישן ואקס בוקס, מתחם משחקים עתידני לפעוטות, בית קפה ועוד.

 

בנוסף, תוצג תערוכת מודלים מלגו, פרי יצירתם של ילדים שיוזמנו לבנות את עיר העתיד של לגו כשפאנל שופטים יבחר את המודל הזוכה שיזכה את הילד ומשפחתו בטיול שייזכר לכל החיים בפארק ההרפתקאות האגדי LegoLand שקליפורניה.

 

האטרקציות המובילות

 • מגדל החלומות: מגדל גורד שחקים, לצדו מנוף וסביבו מערך של שלושה מסועים אקטיביים ענקיים דמויי זרועות של איש לגו. הילדים המבקרים במתחם יוכלו להניח אבני לגו במסועים שיעלו את האבנים אל המגדל – ובכך יהיו שותפים פעילים בתעשיית המחר של ישראל ובבניית עיר העתיד. לגו פארק מבטא את ערכיה של החברה הדנית הוותיקה: יצירתיות, חדשנות מתמדת וחשיבה קדימה המשתלבות בחוויה מושלמת לכל המשפחה, לה שותפים כבר דורות רבים מאז 1932, עת הומצאו אבני המשחק על ידי נגר דני.
 • קיר גרפיטי– קיר עצום שיוצב בכניסה לפארק, מזמין את האורחים ליצור גרפיטי לגו משלהם, מלבני לגו שיוצבו בכניסה.
 • לונה פארק- מתקני קרוסלה וגלגל עצום ומרשים חדש שיושק בעיר הלגו.
 • תחנת משטרה– דמויות שוטרים מתחנת המשטרה של LEGO City ישמרו על הסדר והחוקים והילדים יוכלו לנהוג במכוניות צהובות ייחודיות ברחבי הפארק.
 • בנג'י– מתחם מעוצב ידמה עיר "על פיגומים" בתהליך בניית מגדלים, מהם יחוו הילדים קפיצת בנג'י מרגשת במיוחד, מגובה של 8 מטרים .
 • מתחם בנייה בלגו לילדים– הילדים יחבשו קסדות ואפודות של בנאים ויתנסו ביצירה והרכבת מבנים מקוביות לגו ענקיות עם כל הדמויות הפופולאריות דוגמת נינג'גו, באטמן, Lego Friends, ספיידרמן ונסיכות.
 • טירת Friends טירה קסומה מלבני לגו תוקם בפארק ותעוצב עם נברשות ומראות ובה משחקיית חברים עם תחפושות של דמויות ונסיכות לשימוש חופשי של הילדים שיוכלו להצטלם למזכרת.
 • מתחם יצירה– מתחם בו יוכלו הילדים להשתמש בדמיון ולתת ביטוי לכישרון היצירה שלהם בעיצוב קוביות לגו מקופסאות קרטון.
 • City Park– מקום המפגש החלומי לפעוטות ולקטנטנים בו יוכלו למצוא בית קפה ומשחקייה מפוארת עם כל הדברים שקטנים אוהבים: בריכת כדורים, מזרנים, מגלשות, נדנדות ועוד הפתעות מהנות.
 • רכבת חשמלית לקטנטנים
 • מתחם PlayStation 4 ו- Xbox מתחם עמדות מסכי פלזמה עם משחקי המחשב האינטראקטיביים הפופולאריים של LEGO  .
 • בובות LEGOדמויות LEGO בגודל אנושי יסתובבו בין המבקרים ויצטלמו איתם למזכרת בלתי נשכחת.

 

מחיר כרטיס במכירה מוקדמת ללגו פארק 99 ₪.
מחיר כרטיס רגיל 119 ₪.

1+1 חינם ברכישה דרך כל חברות האשראי.

מחיר כרטיס דרך 'חצי חינם' 49 שקלים.

לרכישה: https://bit.ly/2xkFdB9

 

לגו פארק חולון יתקיים בין התאריכים 14.7-1.9.2018

בהיכל טוטו חולון, מתחם לה פארק – פארק פרס
 http://www.legopark.co.il/

 

מיועד למשפחות וילדים עד גיל 12

שעות פתיחה: ראשון-חמישי 9:00-19:00, שישי 9:00-15:00, שבת 9:00-19:00

חנייה חינם

 

 

 לגו פארק חולון- צילום תום ברטוב

 

משרות

 • No job found.

 • No job found.