אקו טיולי שטח – לאינדונזיה

צילום ברק ליבוביץ
צילום ברק ליבוביץ

מדינת אלפי האיים אינדונזיה היא גן עדן אקזוטי המשלב דתות שונות, אמונות, מנהגים, טקסים, מופעי אומנות, טבע קסום וארכיטקטורה מרהיבה. אינדונזיה היא המדינה המוסלמית הגדולה בעולם, אך למרבה ההפתעה מתאפיינת בערכים דמוקרטיים ופלורליסטיים הנובעים מההיסטוריה הייחודית שלה, ומקדמת בברכה גם תיירים ישראלים.

מאת שולמית אטיאס

למעלה מ-300 הרי געש, יערות עד פראיים, קרחונים, טראסות אורז, מקדשים וחופים חלומיים עם חול לבן, מי טורקיז ועצי קוקוס שנראים כאילו נלקחו מגלויה, כולם מרכיבים את אינדונזיה מרובת הפנים, העשירה בתרבויות ובהיסטוריה. המדינה מתפרשת על פני 13,700 איים טרופיים בשטח של יותר מ-5,000 קילומטרים מצפון ומדרום לקו המשווה, ומהווה בית לכ-250 קבוצות אתניות שונות המדברות ב-300 שפות ודיאלקטים.

הטבע המגוון במדינה מושך אליו מטיילים וחוקרים מרחבי העולם, לצד אנתרופולוגים וחוקרי דתות אשר לא מפסיקים לנסות ולפצח את סוד קסמה של הפנינה האינדונזית, שהיא אחת המדינות המאוכלסות ביותר בעולם.

אקו טיולי שטח מציעים טיול מקיף בן 20 יום לאינדונזיה כולל סינגפור, ג'אווה, סולאווסי ובאלי בקבוצות קטנות של 15 – 26 מטיילים. הטיול מאפשר הצצה נדירה לפסטיבלים ולטקסים המאפיינים את המסורת והתרבות שהתפתחה באינדונזיה, ביקור במקדשים ובכפרים עתיקים והיכרות עם הפולקלור האינדונזי, הרפתקאות מסעירות בטבע הפראי ושלווה מול שקיעות מרהיבות על חופים לבנים.
הטיול כולל גם ביקור בסינגפור הרב-גונית והתוססת, המשלבת נופים טרופיים, מסורת וחדשנות.

 

משרות

  • No job found.

  • No job found.