השיגעון האיסלנדי תופס תאוצה – בואו להבין על מה המהומה!

יחסי ציבור אייזן

אש וקרח, תופעות טבע בלעדיות ויחודיות, נוף בראשית פראי, מפלים מרשימים, קרחונים בלתי נגמרים, הרי געש מבעבעים, שדות לבה בלתי נגמרים, גייזרים לוהטים ואנשים חייכנים. איסלנד לא מפסיקה להפתיע ולא בכדי. פיסת גן העדן הזו, מדינת אי בצפון האוקינוס האטלנטי, זוכה להתעניינות הולכת וגוברת בסצנת התיירות העולמית עד כדי כך גוברת, שכעת נשמעים קולות מקומיים להחיל הגבלות על מספר התיירים.

מאת שולמית אטיאס


הביקור באיסלנד מורכב מקצוות וניגודים המתקיימים יחד בהרמוניה רק במקום זה. טיול במדינה המרתקת הזו יכול לשלב כל כך הרבה מראות, פעילויות ונופים, במגוון סגנונות טיול, מה שהופך אותה ליעד מבוקש כל כך. מגיעים אליה מי שראו כבר הכל, טיילו וחוו ועדיין, מחפשים את "אפקט הוואו" שיותיר אותם פעורי פה ונרגשים.
למטיילים באיסלנד מחכות מגוון פעילויות אקסטרים, טיולי ג'יפים, טרקים ברמות קושי שונות, קרחונים, פיורדים, תופעות גיאולוגיות יחודיות, שיט לוויתנים, הרי געש פעילים ומעינות חמים מפנקים.
לצד האתרים המוכרים והמתוירים הנמצאים בדרום האי, מומלץ לנסוע צפונה, לאזורים שמרבית המטיילים לא מגיעים אליהם והם מאפשרים לספוג את היופי הגולמי של איסלנד בכמויות אינסופיות. כדאי לחצות את האי מדרום לצפון, דרך הרמה ההררית והגעשית, בדרך קיולור המרהיבה המוזכרת בסאגות האיסלנדיות ואשר שימשה לאורך ההיסטוריה כציר התנועה העיקרי בין הדרום לצפון וליהנות ממראות ומנופים עוצרי-נשימה.
אם בעבר התיירות באיסלנד היתה מוגבלת אך ורק לחודשי הקיץ, בין יוני לספטמבר, שאפשרו טיול במזג אוויר נעים, כעת התיירות לאיסלנד מתפרשת על פני השנה כולה ומאפשרת לחוות את המדינה המיוחדת הזו במגוון דרכים, לחזות באורות הצפון המפעימים וליצור חוויות ייחודיות שיהפכו את הטיול לאיסלנד לחוויה של פעם בחיים.

על "אקו טיולי שטח"
"אקו טיולי שטח" היא מהחברות הוותיקות והאיכותיות בטיולי עומק לכל קצוות הגלובוס. אקו הוקמה ומנוהלת על ידי רונן רז, אגרונום במקצועו וטייל בנשמתו, נדד וחי במשך שבע שנים ברחבי אסיה, אפריקה, ואמריקה. גידל תנינים בוונצואלה, ונאבק למען הפילים בקניה. בונה מסלולים ומדריך אותם במהלך עשרים השנים האחרונות.
משנת 1996 ועד היום אנו ממשיכים להטביע את חותמנו המיוחד עם הטיולים היצירתיים שלנו.
דרכנו פשוטה – הקפדה על תכנון מסלולים מקוריים ויצירתיים , קבוצות קטנות ואיכותיות שבאות במגע בלתי אמצעי עם אנשים, תרבויות וטבע, בצניעות וברגישות, מבלי להשאיר עקבות בשטח ומבלי לשנות את חיי המקום. אנו ממשיכים לגלות יעדים חדשים, ולהחזיר אלפי מטיילים מרוצים.
למידע נוסף: אקו טיולי שטח – לעולם לא מאוחר להתחיל לחיות

 

משרות

  • No job found.

  • No job found.