ועידת נשים ועסקים בדובאי מארגנת חברת ‏SUMMIT EXPERTS SE-

 ועידת נשים  ועסקים ב #דובאי   !!!

 

 וועידת נשים ועסקים 2021 שתתקיים בדובאי
בין התאריכים  17-20.6.2021במרכז הכנסים של מלון Palace_ Habato#

ועידת נשים ועסקים ה 6, אותה יוזמת ומארגנת חברת

SUMMIT EXPERTS SE-

 הישראלית תתקיים לראשונה ב @דובאי. הוועידה תארח למעלה מ250 נשות עסקים מובילות מישראל ומדינות איחוד האמירויות, במלונות היוקרתיים של רשת HABTOOR

הוועידה תעסוק בעולם העסקים  החדש בעידן הפוסט קורונה כל השינויים שהואצו בעקבות המשבר וכל ההזדמנויות הגדולות

 

השינויים הטכנולוגים, תרבות עבודה, סחר ושיתופי פעולה בין ישראל למדינות איחוד האמירויות, נשים כמובילות במגזר העסקי, שינויים בתחום החינוך, וכל ההזדמנויות הגדולות הפרוסות בפני עסקים בעידן החדש

 

 

  • בהשתתפות  Laila Aljassami יו"ר לשכת הסחר ב ILGCC איחוד האמירויות שתוביל פאנל בנושא סחר בעידן החדש

 

 

 

 

Laila @Aljassami יו"ר לשכת הסחר של איחוד האמירויות ומיקי חיימוביץ הן בין המשתתפות

בוועידת נשים ועסקים ה 6 המובילה בישראל שתתקיים ב #דובאי.

הועידה המיועדת לקשת רחבה של נשים במשק הישראלי מכל דרגי הניהול ומקבלות ההחלטות, תספק גם השנה מענה לשאלות הרלוונטיות ביותר בעולם העסקים ותסקור את המגמות  המובילות בתחום.

את הועידה  יזמה ומובילה קבוצת SUMMIT EXPERTS SE-.

הועידה תתקיים השנה לראשונה, מחוץ לגבולות ישראל, בדובאיוייקחו בה חלק גם נשות עסקים מובילות מאיחוד האמירויות.

 

ועידת ישראל לנשים ועסקים מושכת אליה נשות עסקים מובילות ממגוון תחומים  ומטרתה היא הענקת כלים מקצועיים בתחומי קריירה, ניהול ויזמות כמו גם לעורר השראה ומחשבה ולחבר בין נשים ממגוון תחומים.

זוהי ועידה אקסקלוסיבית, הפונה לקהל הנשי המוביל בתחום העסקי ומטרתה לשמש כפלטפורמה ליצירת נטוורקינג פורה, לעורר למנהיגות וחדשנות ולהוביל הזדמנויות עסקיות.

איחוד האמירויות הערביות הפכה לאחת המדינות המובילות במזרח התיכון ובצפון אפריקה בסגירת פער השוויון המגדריבמדינות אלה חלה התקדמות ראויה לציון בכל הנוגע להעצמת נשים ואף הפכה למודל לחיקוי עבור מדינות מפותחות אחרות. איחוד האמירויות מדורגת במקום הראשון בעולם לייצוג נשים בפרלמנט, בזכות הנהגת המדינה אשר התמקדה באופן מרכזי בשוויון נשים ובזכויותיהן, וכתוצאה מכך פרצה גבולות עתיקים. היום נשים באיחוד האמירויות ממלאות תפקידים משמעותיים המעצבים את הכלכלה והחברה העתידית שלנו.

בין הנושאים בהם תעסוק הועידה:

• שוק העבודה של מחר

 הזדמנויות עסקיות בשוק הנדל"ן

שינויי וחדשנות בעולם המסחר בעולם פוסט קורונה

 ניהול בעידן החדש

 ממשבר לצמיחה כל הסודות

 אומנות הרטוריקה וייצוג עסקי ברשת

 לתכנן את העתיד – פנסיה גמל ומה שביניהם.

פאנלים מרתקים : פאנל מנפצות את תקרת הזכוכית נשים בתפקידים בכירים • פאנל נדל"ן היכן

כדאי להשקיע בארץ או בחול • פאנל עושות את זה ברשת טיק טוק פיסבוקאינסטגרם וכל מה שביניהם

 

בוועידה ייקחו חלק גם נשות עסקים מאיחוד האמירויות וביניהם Laila Aljassami יו"ר לשכת הסחר במדינות המפרץ שתוביל פאנל בנושא סחר בעידן החדש.

מנכ"ל חברת SE : "הועידה שתצא השנה לראשונה מגבולות ישראל, מרגשת במיוחד. מיד עם החתימה על הסכמי השלום, החלטנו לקיים את הועידה  דווקא במדינות איחוד האמירויות, ובכך להוות פלטפורמה  ליצירת נט וורקינג עסקי נשי בן מדינות המפרץ לישראל, דבר המתיישב עם החזון שלנו לקדם מנהיגות נשית עוצמתית ע"י יצירת פלטפורמות עסקיות ויצירת נט וורקינג עסקי מקדם".

משבר הקורונה, שפגע בצורה קשה בשוק התעסוקה והותיר מאות אלפי עובדות ועובדים ללא מקום עבודה ומקור פרנסה, היווה זכוכית מגדלת לאי-שוויון המגדרי, וחשף את הפגיעות של נשים. 

נשים איבדו את עבודתן יותר מגברים בכל קבוצות הגיל, כאשר הקבוצה שנפגעה ביותר הנה נשים בגילאי 20-24  %. 60.5 מתוכן איבדו את עבודתן לעומת 39.5%  מהגבריםהוועידה תהווה פלטפורמה לדיון בנושאים אלה, יצירת חיבורים אמתיים והפעם לא רק בישראל אלה עם העולם כולו.

 

 

 

הועידה תתקיים ביום17-20.6.2021, וההשתתפות כוללת טיסה ואירוח של 3 לילות במלונות היוקרתיים של רשת HABTOOR

 

 

משרות

  • No job found.

  • No job found.